Кошик
1 відгук

ТОВ «Альтфатер Київ»

+380443344431
+380443344431
+380503802484
+380952885852

  ТОВ «Альтфатер Київ»

  ТОВ "Альтфатер Київ" представляє собою сучасну компанію, яка займається вивезенням різноманітного сміття, його утилізацією, продажем якісних пластикових контейнерів. Вона входить в групу Веолія, яка протягом багатьох років працює в багатьох країнах світу в сфері очищення стічних вод, поводження з відходами тощо Якісний вивіз сміття можна замовити максимально швидко і просто, якщо звернутися до перевірених професіоналам.

  Професійна утилізація відходів

  Це популярна послуга, яка може знадобитися на різноманітних підприємствах, в приватних домогосподарствах та на багатьох інших об'єктів. На жаль, багато хто ігнорує важливість виконання робіт з утилізації відходів, не приділяючи процесу належної кількості уваги. Результатом стає забруднення навколишнього середовища, чого можна уникнути за допомогою кваліфікованої підтримки.
  Утилізація є якісне поводження з різноманітними видами відходів, використання сучасного обладнання. Всі роботи нашою компанією здійснюються відповідно до існуючих законодавчих норм і стандартів. Є в асортименті послуг переробка відходів, знешкодження, збір і т.д.
  Знешкодження є усунення або скорочення рівня небезпеки за допомогою різних видів впливу, як хімічних, так і фізичних. Обробка передбачає проведення спеціальних технологічних операцій, які дозволяють змінити властивості відходів. Це все дозволяє забезпечити безпеку перевезення, зберігання та утилізації.
  До збору також треба поставитися максимально уважно. Це діяльність, яка передбачає вилучення відходів і їх розміщення в спеціально підготовлених місцях. Також проводиться утилізація відходів з разі наявності такої можливості. Може знадобитися зберігання, що представляє собою тимчасове розміщення на спеціальних полігонах або в інших відведених місцях. Транспортування - це перевезення до місця обробки або утилізації.
  Всі вищеописані роботи краще довірити професіоналам з великим досвідом, що дозволить розраховувати на деякі важливі переваги:
  • Оперативність.
  •    Висока якість.
  •    Індивідуальний підхід.
  Це лише частина переваг, які можна отримати за допомогою нашої компанії.

  Вивіз будівельного сміття

  Це окрема послуга, якій можна приділити особливу увагу. Заборонено зберігати будівельне сміття зі звичайними побутовими. Якщо складувати його на звичайних місцях збору сміття, можна отримати штраф. Щоб цього уникнути, доцільно звернутися до компетентних професіоналів, які займаються вивезенням будівельного сміття з різноманітних об'єктів, наприклад, квартир, приватних будинків, інших майданчиків, де ведуться відповідні роботи. Наша компанія відповідає всім необхідним технічним засобами для задоволення практично будь-яких потреб клієнтів. Під кожен окремий випадок вибирається транспорт з потрібним розміром контейнера і відповідними технічними характеристиками. Це забезпечує своєчасність виконання всіх робіт.
  Кваліфікований вивіз будсміття в столиці і області може знадобитися багатьом. Щоб організувати його максимально швидко і професійно, доцільно звернутися в перевірену компанію. З нами можна розраховувати на швидкий вивіз незалежно від обсягу, структури сміття та інших подібних факторів.

  Інші послуги з утилізації відходів

  ТОВ "Альтфатер Київ" пропонує широкий перелік послуг, який може приємно здивувати різноманіттям. Серед основних позицій можна відзначити:
  • Вивіз побутового сміття з території ОСББ, приватних будинків. Для цього використовується сучасний транспорт, який обладнаний за всіма стандартами. Вивіз здійснюється в строго встановлені терміни, що дозволяє підтримувати на території оптимальну чистоту.
  • Вивіз сміття з території комерційних структур, серед яких бізнес і торговельні центри, заклади громадського харчування. Зазвичай там утворюється великий об'єм сміття, який треба правильно вивезти і утилізувати. Щоб це зробити, треба мати у своєму розпорядженні транспортними засобами, досвідченими професіоналами. Немає сенсу зазвичай заводити на комерційному об'єкті такий підрозділ. Набагато простіше і вигідніше звернутися до компетентних професіоналів зі спеціалізованої компанії.
  • Вивіз будівельного та великогабаритного сміття за допомогою великих контейнерів. Їх обсяг може варіюватися в межах від 7 до 35 квадратних метрів. Під конкретний випадок фахівці вибирають потрібний розмір контейнера, швидко і надійно виконують всі необхідні роботи.
  • Вивіз промислового сміття здійснюється також оперативно і за всіма стандартами безпеки. Така послуга підійде для різноманітних промислових підприємств.
  • Роздільне збирання сміття - це сучасне рішення. Передбачається сортування відходів для ефективної подальшої обробки.
  • Комплексне обслуговування клієнтів.
  • Консультаційні послуги і т.д.
  В такому асортименті нескладно буде під конкретні потреби вибрати оптимальний формат послуги. Можна замовити вивезення з вантажниками, що в значній мірі позволіт спростити сам процес.
  Наші співробітники мають у своєму розпорядженні досвідом і потрібними знаннями, щоб в кожному окремому випадку організувати роботи на належному рівні надійності. Індивідуальний підхід позитивно позначається на підсумковому якості і надійності. Тому компанія Альфатер вважається найкращим рішенням на ринку відповідних послуг в Києві.

  Пластикові сміттєві контейнери - практичність і надійність

  Ми не тільки пропонуємо вивіз сміття, але ще займаємося продажем високоякісних сміттєвих баків. Вони виконані з міцного пластику. Всі вузли мають високий запас міцності і надійності, що позначається на безпеці і довговічності експлуатації. В електронному каталозі можна знайти контейнери різного об'єму, починаючи від 120 л і закінчуючи 1100 л. Всі вони виконані відомим брендом, відповідають сучасним стандартам безпеки і практичності. До інших переваг можна віднести:
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості.
  • Простоту використання.
  • Довговічність.
  Нескладно буде придбати контейнери у нас, як оптом, так і в роздріб, розраховуючи на високу якість сервісу і інші важливі переваги.

  Чому важливо приділяти збору сміття особливу увагу?

  Це не просто важливо, а необхідно. Планета поступово стає все більш забрудненою. Кожен може внести свою лепту в її порятунок. Можна почати з правильної організації збору та утилізації відходів. Це потрібно зробити на промислових об'єктах, в приватних домоволодіннях, на підприємствах і т.д. Є кілька основних правил, яких треба дотримуватися при перевезенні, зберіганні і транспортуванні. Наша компанія з ними прекрасно обізнана, що гарантує оптимальну якість в кожному окремому випадку.
  За допомогою своєчасного збору і правильної утилізації сміття можна захистити грунтові води, зелені насадження і всі інші елементи природи від забруднень. Якщо природа буде збережена, набагато комфортніше себе зможе відчути і людина. Тому до збору відходів треба поставитися максимально відповідально. Ідеальним рішенням буде заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів для цього.

  Чому потрібно звернутися до нас?

  Тарифи на вивезення будівельного сміття та будь-які інші послуги в нашій компанії завжди знаходяться на прийнятному рівні для більшості клієнтів. Компанія працює на протязі достатньої кількості років, щоб набути досвіду, знання і навички. Крім цього є якісна технічна оснащеність, яка дозволяє ефективно вирішувати найскладніші завдання. Серед основних причин, по яких варто вибрати нашу компанію, можна відзначити:
  1. Великий досвід, який допомагає знайти до кожної окремої ситуації індивідуальний підхід, гарантувати високу якість.
  2. Комплексне надання послуг у сфері поводження з відходами. Можна замовити транспортування, збір, утилізацію і все інше.
  3. Діяльність компанії відповідає міжнародним стандартам якості.
  4. Автопарк наповнений спеціалізованою технікою в потрібній кількості. Є транспортні засоби, обладнані за останнім словом техніки, що дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності. Можна замовити вивезення відносно невеликої кількості будівельного сміття або побутових відходів. Але також можна замовити вивезення великогабаритного сміття або відходів в дуже великому обсязі.
  5. У штаті працюють тільки кваліфіковані професіонали, які точно розуміють, що від них вимагається.
  В Україні діяльність компанії ретельно контролюється на всіх етапах. Вивіз будівельного сміття Київська область, як і всі інші послуги, проводиться за унікальними якісним стандартам. Переконатися у високій якості зможе кожен наш клієнт.
  На попередньому етапі можна отримати професійні консультації з усіх напрямків діяльності компанії, серед яких вивезення побутових, будівельних або габаритних відходів, продаж контейнерів, закупівля вторсировини. Компетентні менеджери зможуть відповісти на всі питання доступною мовою, що дозволить розібратися в деталях, прийняти вірне рішення. Наші послуги можна замовити в Київ недорого з гарантією ідеальної якості.

  Вітрина